Освітлення

Детальніше
Освітлення
Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Тип: Велофара Люмен (lm): 500 Джерело освітлення: 1 Cree XM-L LED Режими: Нормальний 25% (8 год) Стандартний 50% (4 год) Потужний 100% (2 год) Повільно блимаючий 50% (8 год) Повільно блимаючий 100% (4 год) Швидко блимаючий 50% (4 год) Батарея: Li, 3.7..
570 грн
На основі 0 відгуків.
Отличная фара в которой 750 Люмен, выдающие два ярких светодиода Cree и питаются от встроенной литий-полимерной батареи. Устанавливается на любые трубы компактным универсальным резиновым ремнем. Время работы - 2 часа в максимальном и 4 ч в умеренном режимах.   ..
900 грн 820 грн
- 9%
На основі 0 відгуків.
Фара - просто бомба для нічних перегонів! Індикатор показує процес та кінець зарядки, а також низький рівень заряду батареї. Компактне універсальне кріплення з міцним еластичним ремінцем і поворотним елементом. Тип: Велосипедна фара Люмен (lm): 600 Джерело освітлення: 2 Cree X..
695 грн
На основі 0 відгуків.
Потужна, яскрава і надійна фара у алюмінієвому корпусі. Ретельно продумана оптика забезпечує широкий кут і рівномірність освітлення. Індикатор низького рівня заряду батареї спрацьовує на 10% залишкового заряду. Тип: Велофара Люмен (lm): 450 Джерело освітлення: 1 x LED ..
890 грн
На основі 0 відгуків.
Представляем новинку 2021 года - светодиодная фара ONRIDE Spark с функцией powerbank! Иеперь даже во время езды вы сможете подзарядить свой телефон и оставаться на связи дольше.   Светодиод 5050 10W LED имеет синеватый цвет, что позволяет ездить по проезжей части с желтыми фонаря..
650 грн
На основі 0 відгуків.
Мигалка задня Onride Blaze Яскрава задня блимавка на основі набору міні-світлодіодів, які забезпечують відмінну видимість під широким кутом. Характеристики: Джерело світла: ..
350 грн
На основі 0 відгуків.
Мигалка задня Onride Bright Яскрава задня блимавка на основі набору міні-світлодіодів, які забезпечують відмінну видимість під широким кутом. Характеристики: Джерело світла: ..
350 грн
На основі 0 відгуків.
Компактный симпатичный задний велосипедный фонарь, который придется по душе широкому кругу пользоватлей! Новинка 2020 года имеет особый источник света - светодиодный модуль COB 12  Обеспечивает яркость светового потока до 50 Lm. Для защиты от внезапной разрядки фонарь имеет встро..
290 грн
На основі 0 відгуків.
Високоякісний сучасний ліхтар у витонченому алюмінієвому корпусі, який забезпечений герметичністю, що відповідає стандарту вологозахисту IPX6. Літій-іонна вбудована батарея заряджається від USB та має індикацію статуса заряду батареї. Характеристики: Матеріали: Корпус виготовлений з..
1665 грн
На основі 0 відгуків.
  По-справжньому велосипедна фара - спеціальна оптика та форма світлового потоку забезпечують безпечне та комфортне пересування містом та поза його межами. Ви більше не сліпите зустрічний транспорт, а дорогу видно і перед колесом і на декілька метрів попереду. Матеріали: Корпус виго..
1945 грн
На основі 0 відгуків.
Високоякісний сучасний компактний ліхтар у витонченому алюмінієвому корпусі, який забезпечений герметичністю, що відповідає стандарту вологозахисту IPX6. Індивідуальна блістерна упаковка, що автоматично робить це світло бажаним та стильним подарунком для будь-якого велосипедиста!  Літій-..
1580 грн
На основі 0 відгуків.
Надзвичайно потужний технологічний велосипедний ліхтар, зібраний в міцному алюмінієвому корпусі та забезпечений вологозахистом, який відповідає стандарту IPX8. 2 потужних світлодіоди забезпечують вихід світла до 1200 люмен та мають спеціально систему розподілення тепла, яка попереджує перегрів. ..
2805 грн
На основі 0 відгуків.
Надзвичайно технологічний велосипедний ліхтар, зібраний в міцному алюмінієвому корпусі та забезпечений вологозахистом, який відповідає стандарту IPX8. 2 потужних світлодіоди забезпечують вихід світла до 800 люмен та мають спеціально систему розподілення тепла, яка попереджує перегрів.  ..
2130 грн 1980 грн
- 7%
На основі 0 відгуків.
Спеціальна велосипедна фара, що має повноцінний режим ближнього та дального світла, і вони реалізовані двома різними світлодіодами з різними лінзами. Матеріали: Передня частина та корпус виготовлені з алюмінію з анодованим покриттям Mil Type III Hard / Задня частина та кріплення виготовлені ..
2300 грн
На основі 0 відгуків.
Вы будете удивлены, на сколько катание с этой милой уточкой изменит ваши ощущения от езды! Она не только чертовски харизматична и притягивает внимание всех вокруг, но и станет  вам полезна: - режим мерцания/постоянного горения света обозначит вас на дороге - режим пищания при наж..
120 грн
На основі 0 відгуків.