Шоломи

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Відмінний шолом для крос-кантрі виготовлений з використанням технології In-Mold. Оновлений дизайн 2023 року не залишить байдужим! Спеціальна конструкція включає велику кількість вентиляційних отворів, має гарну аеродинаміку та зйомний козирок. Ремінці, що забезпечують кріплення фастек..
1320 грн
На основі 0 відгуків.
Відмінний шолом для крос-кантрі виготовлений з використанням технології In-Mold. Оновлений дизайн 2023 року! Спеціальна конструкція включає велику кількість вентиляційних отворів, має гарну аеродинаміку та зйомний козирок. Ремінці, що забезпечують кріплення фастексом на підборідді, ма..
1320 грн
На основі 0 відгуків.
- міцна сітка для захисту від комах - збільшена зона захисту потилиці та скронь  - сучасний дизайн та максимальна надійність  - система регулювання розміру  - 11-канальна система вентиляції - задній LED ліхтар для безпеки руху у темну пору  - розміри: у..
1550 грн
На основі 0 відгуків.
Велосипедный баф со светоотражающей полосой   Хотите приобрести многофункциональный баф для езды на велосипеде? Для комфортных занятий спортом он подойдет как нельзя лучше, особенно для осенней поры. Можно использовать в 20 разных вариациях, как шапку, шарф, маску, повязку на голову/..
220 грн
На основі 0 відгуків.
Хотите приобрести многофункциональный баф для езды на велосипеде? Для комфортных занятий спортом он подойдет как нельзя лучше, особенно для осенней поры. Можно использовать в 20 разных вариациях, как шапку, шарф, маску, повязку на голову/руки, для согревания суставов и шеи.   Универс..
220 грн
На основі 0 відгуків.
Велосипедный баф Schwalbe ADDIX   Хотите приобрести многофункциональный баф для езды на велосипеде? Для комфортных занятий спортом он подойдет как нельзя лучше, особенно для осенней поры. Можно использовать в 20 разных вариациях, как шапку, шарф, маску, повязку на голову/руки, для со..
220 грн
На основі 0 відгуків.
Велосипедный баф Schwalbe со светоотражающей полосой   Хотите приобрести многофункциональный баф для езды на велосипеде? Для комфортных занятий спортом он подойдет как нельзя лучше, особенно для осенней поры. Можно использовать в 20 разных вариациях, как шапку, шарф, маску, повязку н..
220 грн
На основі 0 відгуків.
Шолом KLS Blaze 018: оновлена модель популярно шолому Особливості: - 19-ть отворів, для вентиляції і продування; - зручна антибактеріальна підкладка; - козирок в комплекті; - просте і швидке регулювання на голові. Колір: матовий чорний; Розмір: M/L (54-58cm) ..
1440 грн 990 грн
- 31%
На основі 0 відгуків.
Шолом KLS Blaze 018: оновлена модель популярно шолому Особливості: - 19-ть отворів, для вентиляції і продування; - зручна антибактеріальна підкладка; - козирок в комплекті; - просте і швидке регулювання на голові. Колір: матовий чорний; Розмір: M/L (58-64cm) ..
890 грн
На основі 0 відгуків.
Надзвичайно стильний шолом з відмінною вентиляцією та аеродинамічним дизайном. Верх прилитий до каркасу за технологією In-Mold та має зйомний козирок. Надійна регулювальна застібка зі спеціальним механізмом блокування. Ремінці, що забезпечують кріплення фастексом на підборідді мають..
935 грн
На основі 0 відгуків.
Легкий крос-кантрійний шолом з поверхневим шаром Out-Mold. Витончена аеродинамічна конструкція з відмінною вентиляцією та зйомним козирком. Ремінці, що забезпечують кріплення фастексом на підборідді мають можливість регулювання в широкому діапазоні. Особливості: Регулювальна застіб..
750 грн
На основі 0 відгуків.
Хоть обязательного требования для ношения шлемов пока нет, велосипедистам носить шлемы настоятельно рекомендуем!  Падение или несчастный случай не всегда являются вашей виной - вас могут сбить, или врезаться на полном ходу менее опытные участники движения. Поэтому легкий шлем немецк..
1550 грн
На основі 0 відгуків.
Класичний шолом для дітей та підлітків з регулювальною системою Ring, що забезпечує надійне припасування. Вентиляція через 12 невеликих отворів. Пом`якшуючі підкладки відмінно поглинають вологу, їх можна легко зняти для прання. Ремінці, що забезпечують кріплення фастексом на підборідд..
410 грн
На основі 0 відгуків.
Задний фонарь с 2 типами световой индикации: постоянный свет и функция индикатора поворота. Включая беспроводной пульт дистанционного управления, который можно установить на руле.   Размеры: примерно S/M: 54–58 см Индикатор уровня заряда батареи и функция зарядки USB для осве..
3500 грн 2950 грн
- 16%
На основі 0 відгуків.
KLS Jumper: Міцний шолом призначений для людей, що катають BMX / Dirt. Також iдеальний для використання з електросамокатами. Вiн надає гарний захист, має регулювання та мiцний корпус.   Особливості:  - 12 вентеляційних отворів;  - швидке і просте регулювання шол..
1480 грн
На основі 0 відгуків.