Сідла

Детальніше
Сідла
Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Стильне та міцне сідло, що однаково добре пасуватиме як то гірського, так і міського велосипеду, має більш комфортну форму та наповнювач.  Сідло ONRIDE Dove Comfort Plus зі сталевими рамками чорне Основа сідла: Опорна піна+Піна пам'яті  Особливість: Comfort Plus  Ма..
1550 грн 1250 грн
- 19%
На основі 0 відгуків.
Стильне та міцне сідло, що однаково добре пасуватиме як то гірського, так і міського велосипеду.    Основа сідла: Опорна піна    Особливість: Double Memory Foam, FAST TRACK INSERT SYSTEM    Матеріал сідла: Soft Touch    Розмі..
950 грн
На основі 0 відгуків.
Лінія TRK є основною моделлю в серії SMP4Bike.    Доступна модель, створена для любителів комфортної їзди.  Запатентована форма сідла Selle SMP, розроблена в результаті проведених досліджень, в яких було проаналізовано взаємодію між тілом і сідлом в різних стилях і техн..
3530 грн 2050 грн
- 42%
На основі 0 відгуків.
Представляем широкое и максимально комфортное, удобное седло NewCential - бренд, работающий на европейский рынок. Наполнитель - пена с функцией памяти Memory Foam - проминается под вашу анатомию и форму тазовых костей, делая езду максимально комфортной! Внешнее покрытие с защитой от намокания..
950 грн 699 грн
- 26%
На основі 0 відгуків.